Pohádka pro radost

03.04.2020 18:09

Vážení přátele,

v této nepřehledné době bychom chtěli pokračovat v projektu Mezi námi a potěšit seniory, kteří se nacházejí v náročné situaci. Chtěli bychom jim v jejich izolaci udělat radost. Ve školce máme velmi šikovné malíře a malířky a tak je nenechme zahálet ! Prosíme vás, namalujte doma s dětmi obrázky z jejich oblíbených pohádek. Vložte je do schránky v MŠ. Můžete je také vyfotit a poslat na email mspodsmrkem@seznam.cz nebo na facebook školky fb.me/mspodsmrkem. My se postaráme o tisk a rámečky. Obrázky doručíme do domovů pro seniory Ledax a Naděje pro potěšení babiček a dědečků. Děkujeme za spolupráci.

Do Ledaxu jsme doručili roušky našité za naši MŠ a touto cestou děkujeme všem švadlenkám a dárcům materiálu. Děkujeme také jménem koordinátorky projektu Mezi námi, s kterou spolupracujeme v mezigeneračním setkávání. Je fajn si pomáhat !