Oznámení o uzavření MŠ a školní jídelny - výdejny

27.02.2021 12:37

Vážení a milí rodiče,

bohužel, vláda rozhodla o uzavření mateřských škol, od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 bude tedy naše MŠ uzavřena.
Informace k provozu škol a školských zařízení od 27. února, MŠMT ČR (msmt.cz)
Z důvodu uzavření školní jídelny při MŠ Kamarádi bude uzavřena i naše školní jídelna - výdejna.

Podrobné informace k ošetřovnému naleznete zdehttps://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.

Výše úplaty za vzdělávání bude stanovena dle počtu skutečně otevřených dní v měsíci. Prosíme, zatím úplatu za březen neposílejte.

Vzdělávání předškolních dětí v posledním ročníku docházky bude probíhat distanční formou. Nabídku vzdělávání vám poskytneme na našem
facebooku
Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto, příspěvková organizace | Facebook
a na našich www stránkách Těšíme se do školy :: Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto (webnode.cz) od 1. 3. 2021.

Bližší informace o vzdělávání dětí ve třídě Ptáčci a Rybičky obdržíte e-mailem v týdenní zprávě.