Opatření v MŠ v souvislosti s onemocněním covid-19.

24.08.2021 20:55

Vážení rodiče,

dle doporučení MŠMT od 1. 9. 2021 v naší školce nenastanou výrazné změny s ohledem na hygienická opatření - omezení šíření onemocnění covid-19.

I nadále budeme požadovat dodržování těchto opatření:

- Do budovy MŠ vstupujte s ochranou úst (netýká se dětí) - takovým ochranným prostředkem dýchacích cest, který je uveden v aktuálně platném mimořádném opatření MZd.

- U vstupu do budovy školy jsou k dispozici prostředky k dezinfekci rukou v nádobách s dávkovačem,
od dětí se před prvním příchodem do školy nevyžaduje prohlášení o bezinfekčnosti.

- Škola upozorňuje zákonné zástupce dětí, že osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit, nebudou přijaty do zařízení.

- MŠ doporučuje snížit množství osob, které děti do školy doprovází a vyzvedávají. Ve zvýšené míře budeme dbát na homogenitu skupin.

- Děti se v MŠ netestují!

- V případě konkrétních mimořádných situací spojených s onemocněním covid-19 je škola vždy povinna postupovat podle pokynů KHS a dodržovat všechna aktuálně platná mimořádná opatření vyhlášená pro dané území příslušnou KHS nebo plošně MZd.