Co nás čeká v týdnu od 3. 4. 2023 do 6. 4. 2023

02.04.2023 00:00

PONDĚLÍ 3.4. 2023: MODRÉ PONDĚLÍ

V 8:30h přivítáme návštěvu dětí ze Speciální základní školy v doprovodu paní učitelky Fikejzové, maminky od naší Ellenky. Těšíme se na společné hraní.

Podle tradice se před Velikonocemi v chalupách uklízelo. Uvítáme, když děti budou mít na sobě něco modrého.

ÚTERÝ 4.4. 2023: ŽLUTÉ ÚTERÝ

Skřítek Smrčkovníček nám přinese pohádku o Ošklivém káčátku.

Upečeme si velikonočního beránka.

Předškolní děti půjdou v 10h zatancovat pásmo lidových tanců babičkám a dědečkům do Ledaxu.

Podle tradice se před Velikonocemi v chalupách uklízelo i v úterý. Uvítáme, když děti budou mít na sobě něco žlutého.

STŘEDA 5.4. 2023ŠKAREDÁ STŘEDA

V 9:15 nás přijde navštívit pan farář Stanislav Tomšíček, který bude s dětmi hovořit o zradě Jidáše a o radosti a naději, které jsou spojeny s Velikonocemi. Uvědomíme si, co kazí vztahy. Škaredit se nebo-li mračit se na sebe určitě nebudeme, aby nám to nezůstalo po celý rok.

Uvítáme, když děti budou mít na sobě něco šedivého nebo černého.

Během dopolední vycházky nás bude čekat plnění úkolů velikonočního zajíce.

ČTVRTEK 6.4. 2023: ZELENÝ ČTVRTEK

Z důvodu malého počtu dětí (velikonoční prázdniny na školách) spojíme třídy.

Uvítáme, když děti budou mít na sobě něco zeleného.

PÁTEK 7.4.2023VELKÝ PÁTEK – STÁTNÍ SVÁTEK

Z důvodu státního svátku na Velký pátek je MŠ zavřená.