Co nás čeká v týdnu od 28. 11. 2022 do 2. 12. 2022 – Ptáčci

27.11.2022 21:24

V pondělí 28.11. si s dětmi nazdobíme třídní adventní věneček, budeme péct linecké cukroví a po práci nás hned čeká pohádka „O sněhové vločce“. Pohádka začíná v 8:45, proto prosíme, aby děti přišly nejdéle v 8:15 hod do MŠ, aby se stihly nasvačit ještě před pohádkou. (prosím, pokud by děti na věneček chtěly něco přinést, rádi nějakou drobnou dekoraci uvítáme)

Před obědem nás přijde navštívit pan Plhák z Husitské církve. Pomůže nám rozsvítit první svíčku na adventním věnečku.

V úterý 29.11. bude naše třída a MŠ provoněná perníčky, které budeme péct. V době dopolední procházky si půjdeme prohlédnout do kostela sv. Vavřince andělé.

Ve středu 30.11. máme pro děti připravenou pohádku „Tři oříšky pro andílka“ a užijeme si projektové andělské dopoledne. Pokud by se děti chtěly převléknout a zahrát si s námi na andílky, budeme moc rádi.

Ve čtvrtek 1.12. bychom Vás chtěli pozvat na andělské odpoledne, které zahájíme v 16 hod. Můžete se těšit na andělské tvoření, andělské pohoštění, andělský tanec a andělskou atmosféru. Odpoledne s námi můžete zakončit slavnostním rozsvícením stromečku před ZUŠ, na které jsme pozvaný paní ředitelkou Ivou Vrátilovou. Rozsvícení stromečku bude probíhat od 18 hod.

V pátek 2.12. si rozhýbeme tělíčka v plaveckém bazénu. Odchod z MŠ je v 7:20 hod. Sraz před plaveckým bazénem je v 7:40 hod.

Po bazéně v 10:30 nás přijde navštívit čtecí babička Jaruška s adventním příběhem.