Co nás čeká v týdnu od 19. 6. 2023 do 23. 6. 2023

18.06.2023 16:17

PONDĚLÍ 19. 6. 2023
Přijali jsme milé pozvání od kamarádů ze ZŠ Jiráskova a půjdeme na pohádku O Červené Karkulce, kterou žáci nastudovali. Z MŠ odcházíme v 8:40.

ÚTERÝ 20. 6. 2023
Čeká nás celodenní výlet. V úterý 20. 6. 2023 pojedeme v 7:15 autobusem z MŠ do Světlé nad Sázavou, kde navštívíme Zábaviště pro sviště a podzemí. Návrat plánujeme v 15:30. Děti budou mít odhlášenou stravu. Prosíme, dejte jim s sebou svačinky, oběd a pití na celý den. Na tento výlet vybíráme 370 KČ. V ceně je vstupné na obě akce a doprava. Vyúčtování Vám předložíme. Prosíme, úhradu proveďte během pátku a pondělí v MŠ u paní I. Čápové nebo u paní učitelky na třídě. Z důvodu teplého počasí Vás prosíme, dejte dětem pokrývky hlavy a opalovací krém. Pokud si přejete, aby paní učitelky podaly dětem tabletku Kinedrylu na zpáteční cestu, vložte ji do podepsané obálky a na lísteček dovnitř napište, že si přejete, aby Vaše dítě tabletku dostalo. Podpisem vyjádříte svůj souhlas. Děti po návratu budou na školkové zahradě. Prosíme, pro přehlednost, upozorněte paní učitelku, že s dítětem ze zahrady odcházíte. Děkujeme.

STŘEDA 21. 6. 2023
Navštívíme během vycházky M-Klub, kde se podíváme na taneční představení ZUŠ.

ČTVRTEK 22. 6. 2023
Čeká nás Den odvahy – budeme s dětmi realizovat aktivity preventivního programu.

Nejstarší děti – předškoláci budou mít Noc ve školce, Sraz nocležníků je v 17:15 na školkové zahradě. Děti si mohou přinést spacáky a vše, co potřebují k své spokojenosti. Večeři zajistíme, ale uvítáme nějaké dobrůtky na společný stůl večer a na snídani. Velmi děkujeme.

PÁTEK 23. 6. 2023
Půjdeme na Den otevřených dveří k hasičům a zúčastníme se ukázkového programu. Z MŠ odcházíme v 9:30.