Co nás čeká v týdnu od 19. 12. 2022 do 22. 12. 2022 – Ptáčci

18.12.2022 18:59

V pondělí 19. 12. Čeká nás pohádka od Smrčkovníčka -Vánoční příběh. Přijde za námi pan farář Tomšíček, který nám rozsvítí čtvrtou „andělskou“ adventní svíčkuSvíčka představuje mír a pokoj.

V úterý 20. 12.   Budeme se těšit, co najdeme ve školce pod vánočním stromečkem. Řekneme si, co kdo dává na vánoční stůl a pak si ho společně nachystáme. Prosíme Vás tímto, abyste dali svým dětem do školky pár kousků cukroví a společenské oblečení. V dopoledních hodinách si užijeme třídní besídku, kde si zazpíváme koledy, zatancujeme si, budeme se radovat a veselit.

Ve středu 21. 12. Půjdeme pozdravit babičky a dědečky do Ledaxu. Popřejeme pěkný vánoční čas a vše nejlepší do nového roku. Předáme jim betlém, který děti s naší pomocí vytvořily.

Ve čtvrtek 22. 12. Zavítáme do vysokomýtského Regionálního muzea, kde budou mít děti možnost vyrobit si vánoční ozdobu.